21 Eylül 2010


Şimdi size kendi beğenilerimden bahsedicem. Diziler, filmler, kitaplar, dergiler, müzik, hobiler vs..

  Dizilerle başlıyalım. Türk dizilerinden çok yabancı dizi izlerim. Heroes, Dexter, Doctor Who, Unnatural History, Glee.. Türk dizileri olarak, Öyle bir geçer zaman ki, Yahşi Cazibe.

  Filmler desen, korku filmlerini severim özellikle psikolojik korku filmlerine bayılırım. Heleki Robert De Niro'nun da baş rol aldığı Hide and Seek filmine bayılmıştım. A Nightmare on Elm Street serisinin hastasıyım. 2010 yapımını kaç kez izledim kim bilir.

  Kitaplar desen, korku-gerilim(özellikler s.king), fantastik(Hunger Games serisini önerim), macera romanları. Nazım Hikmet, Cemal Süreyya ve Sunay Akın şiirleri okurum. Kişisel Gelişim kitaplarından haz etmem.

  Aylık Blue Jean dergisi alırım. Head Bang'ini genelde abim okur.Haftalık Penguen takipçisiyim. Haliyle en çok takip ettiğim karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem. Bide netten takip etmek üzere Umut Sarıkaya.

  Müzik, Kesha, Katty Pery ve Lady Gaga öncelikli pop ve elektronik pop. Paramore, Linkin Park, 30 second to Mars, Bon Jovi ve Glee Müzikleri. Türkiyeden, Yasemin Mori, Teoman, Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Kolpa, Mor ve Ötesi. Pop tarzında ise Hande Yener.

  Radyo da dinlerim. Aslında sürekli olarak tek radyo kanalını takip ederim. Gerisi arada müzik dinlemek için. Dinlediğim radyo programı Matrax.

  Çok fena Twitter hastasıyım.

  Bi arkadaşımla her hafta aynı gün Sirkeci'de ki Burger King'e gider, her hafta aynı yere oturur, her hafta aynı menüyü yeriz. Hiç sıkılmayız. Ordan İstiklal'e kadar yürür. Green Peace'cilerle muhabbet ederiz. Kiliselere gireriz. Sonra eve döneriz. Bunu her hafta ama her hafta yaparız. Çok severiz.

  Bide son olarak İngilizcem iyidir. Büsürü yabancı arkadaşım vardır nette. Ama gel gör ki turistlerle konuşurken heyecan basıyo. Hi bile diyemiyorum. Sonrada bi bakıyorum adama Türkçe öğretiyorum.

Neyse, bitti. Bu kadar. Hoşçakalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder